خدمات تک پردازان


مشاور انفورماتیک

INFORMATICS CONSULTANCY

طراحی سایت

WEB DESIGN

برنامه نویسی تحت وب

WEB DEVELOPMENT

برنامه نویسی تحت ویندوز

WINDOWS APPLICATION PROGRAMMING

برنامه نویسی اندروید

ANDROID PROGRAMMING

بازاریابی اینترنتی

DIGITAL MARKETING

آشنايی با ما


شرکت تک پردازان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه اجرا وپشتیبانی شبکه ، خدمات نرم افزاری ، پشتیبانی فنی کامپیوتر در محل و تعمیرات سخت افزارآغاز نمود و هم اکنون این شرکت با گسترش زمینه فعالیت خود مفتخر است علاوه بر ارائه خدمات ذکر شده در زمینه طراحی وب سایت ولوازم جانبی کامپیوتر، فروش آنتی ویروسهای اورجینال به همراه گروهی متخصص ومجرب پاسخگوی کلیه شرکتها و سازمانها باشد. مشاوره رایگان تک پردازان را فراموش نکنید. ما در تمامی زمینه ها دوستان و عزیزان را راهنمایی می‌کنیم.

جديدترين مطالباز ويژگی های يک وبسايت خوب آگاه باشيم!


امنیت

امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. اگر موارد امنیتی رعایت و تامین نشده باشد ضریب آسیب پذیری سایت بسیار بالا خواهد بود و امکان هک سایت و نفوذ به آن وجود دارد.

ظاهر مناسب

اکثر کاربران وقتی وارد یک وب سایت می شوند ، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا آن را ترک کنند. در صورتی که ظاهر وب سایت شما جذاب باشد ، بازدید کننده جذب آن می شود و سایت را ترک نمی کند.

محتوای مناسب

کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم. هر چه مطالب خود را با ذکر جزئیات و منابع مطالعه بیشتر ارائه کنید، خوانندگان بیشتری خواهید داشت.

سرعت بارگذاری بالای وب

در رقابت تنگاتنگ سایت ها بر سر دیده شدن، هرچه سریع تر باشید، بهتر دیده می شوید. یک سایت خوب به سایتی باید در مدت زمان اندکی بارگذاری شود و بیننده و بازدیدکننده‌ را منتظر نگذارد، زحمتی که شما برای زیبایی سایت تان می‌کشید همه زمانی موثر خواهد بود که سرعت بارگذاری سایت خود را بالا ببرید تا تعداد بیشتری از افراد توانایی دیدن و استفاده کردن از سایت شما را داشته باشند. به‌طور کلی طراحی سایت شما باید برای وب بهینه‌ سازی شده باشد و لود شدن آن بیشتر از ۱۵ ثانیه طول نکشد. از تاثیر سرور هاست بر بهینه سازی سایت هم غاقل نشوید.

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا

ریسپانسیو به معنای پاسخ گرا یا واکنش گرا می باشد. به این معنا که طراحی وب سایت به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت به درستی نمایش داده می شود حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده می کنند، در نتیجه یک وبسایت باید به گونه ای طراحی شود تا در نمایشگر موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

تيم تک پردازان


نشانی ما

تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه شهید کیانی، پاساژ مروارید، طبقه ۴، واحد ۱۵

02165248778 | 09332771840 | Takpardazan@gmail.com